We hebben een nieuwe beheerder!
Met veel plezier stelt Anne zich aan jullie voor als de nieuwe beheerder van de Stadstuin. Anne, 38 jaar oud, is inmiddels al ruim 20 jaar een bekend gezicht in Tilburg, hoewel ze oorspronkelijk uit Udenhout komt. Samen met haar vriend woont ze in de Enschotestraat, “om de hoek” van de Stadstuin, wat haar in staat stelt regelmatig van deze fijne plek te genieten.
Annes carrièrepad is veelzijdig. “Ik heb Creatieve Therapie Drama gestudeerd en later de PABO afgerond,” vertelt ze. “Maar naast mijn studie werkte ik altijd al in de horeca. Van cafés tot restaurants, catering en zelfs de kantine van de voetbalclub. Ik heb zo’n beetje alle hoeken van de horeca leren kennen.” De afgelopen 11 jaar werkte Anne bij Beans and Bites, later BreakOut, waar ze als bedrijfsleider verantwoordelijk was voor de dagelijkse gang van zaken. “Ik ontdekte dat ik het organiseren, regelen en het gastvrij ontvangen van mensen het allerleukste vond,” zegt ze.
Die organisatorische skills heeft Anne duidelijk van huis uit
meegekregen. “Mijn moeder was altijd druk met bestuursrollen en zorgde ervoor dat thuis alles perfect geregeld was. Van familiefeestjes tot logees, er was altijd een warme sfeer en alles was tot in de puntjes verzorgd.” Annes liefde voor het creëren van een gastvrije omgeving is diep geworteld. “Ik vind het fijn om ervoor te zorgen dat alles soepel verloopt en dat anderen zich welkom voelen.”
Toen Anne de vacature voor beheerder van de Stadstuin door een vriend getipt kreeg, voelde het meteen goed. “Na een verfrissende vakantie besefte ik dat ik iets anders wilde. Ik was al een tijdje aan het helpen bij kleine festivalletjes en bevriende horecazaken, maar de Stadstuin
trok me écht aan. Het is de perfecte plek om mijn passie voor organiseren en gastvrijheid verder uit te bouwen.”
Naast haar werk heeft Anne een aantal persoonlijke passies. “Ik hou van koken en bakken, en dan vooral taarten maken. In mijn vrije tijd pak ik mijn biljartkeu of zing ik graag,” vertelt ze met een glimlach.
Anne ziet de Stadstuin als een plek waar mensen samen kunnen komen en zich kunnen ontspannen. “Als nieuwe beheerder wil ik ervoor zorgen dat alles goed georganiseerd is, zodat iedereen zich welkom voelt en geniet van alles wat de Stadstuin te bieden heeft.”
Anne kijkt er enorm naar uit de Stadstuin verder te ontwikkelen en hoopt snel met iedereen in contact te komen. “Ik kan niet wachten iedereen te leren kennen om er samen voor te zorgen dat de Stadstuin een nog mooiere plek wordt.”


Meer nieuws
Stadstuin Theresia presenteert: Internationale vrouwendag
Internationale Vrouwendag in de Stadstuin Op 8 maart vieren we Internationale Vrouwendag en de Stadstuin…